Home » Łazienka

Nie ma to jak po całym męczącym dniu udać się do łazienki i wziąć gorący prysznic lub relaksującą kąpiel z pianką. Jest to nie tylko przyjemne, ale na pewno potrzebne by zregenerować swoje ciało i umysł do dalszego wysiłku. A może być jeszcze milej jeśli ma się prysznic bądź wannę w fajnie urządzanej łazience, w której naprawdę można choć na chwilę schować się przed wszystkimi problemami dnia codziennego.

Na aranżację łazienki będą składać się meble, armatura oraz wiele dodatków które mogą podwyższyć znacznie poziom estetyki całego wnętrza. Ostatnimi czasy bardzo popularny stał się minimalistyczny wystrój. Im mniejsza liczba mebli w łazience tym lepiej. Za to z większym rozmachem kupuje się wannę lub kabinę prysznicową. Tutaj znowu im większy rozmiar tym większy komfort w korzystaniu z dobrodziejstw łazienki. Ciekawostką na pewno jest wanna usytuowana w samym centrum łazienki, dodatkowo z możliwością wchodzenia do niej po kilku stopniach. A kolory i dodatki orientalne jedynie mogą spotęgować wrażenie, że wchodzi się do bajecznej łaźni a nie zwykłej toalety.

Warto zwracać uwagę na detale. Kiedyś nie do pomyślenia było by udekorować łazienkę. A tak naprawdę kilka kolorowych świec lub świeże kwiaty w szklanym wazonie poprawiają nastrój jeszcze bardziej. Ogromny wybór w sklepach będzie dotyczył kafli. Zwykłe szlaczki na kafelkach to już norma, teraz można przebierać w kafelkach szklanych, czy ze wzorkiem 3D.

Nie bez znaczenia są również rozmaite gadżety. Nie trzeba bać się szybkich postępów w  technologii, ponieważ niektóre drobiazgi mogą naprawdę uprościć i umilić życie. Dlatego niczym zaskakującym będzie lustro z wbudowanym radiem lub odtwarzaczem mp3 lub inne ciekawe rozwiązania.